l   Praha - Karlovy Vary - Cheb

Novinky

Dálnice D6

Dálniční obchvat Lubence se začne stavět v březnu

8. 2. 2018
Na čtvrtek 1. března je naplánováno slavnostní zahájení výstavby obchvatu Lubence na Podbořansku. Dálnice D6 Praha – Karlovy Vary s mimoúrovňovou křižovatkou se silnicí do Podbořan povede severně od obce. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) chce obchvat uvést do provozu v listopadu roku 2020. V závěru ledna ŘSD podepsalo smlouvu se zhotovitelem, kterým je sdružení firem Swietelsky a Strabag. I s daní vyjde téměř pětikilometrová dálnice u Lubence na miliardu a čtvrt, větší část nákladů má uhradit dotace z Evropské unie. Obchvat naváže na hotovou dálnici Lubenec – Bošov. Nyní se staví dva úseky D6 mezi Novým Strašecím a Krušovicemi ve středních Čechách, i ty by měly být hotové v roce 2020.


Zdroj: Žatecký a lounský deník
Obsah těchto webových stránek je tvořen informacemi poskytnutými Ředitelstvím silnic a dálnic ČR, projekčními, konzultačními a stavebními podnikateli a vlastní činností autorů těchto stránek. Veškerá práva majitelů autorských práv jsou vyhrazena. Veškeré informace v podobě fotografií, animací, vizualizací, filmových materiálů a textů uveřejněných na této webové prezentaci jsou povoleny pouze pro domácí použití. Toto omezení vylučuje použití těchto informací k jakékoliv veřejné produkci, televiznímu šíření, výrobě kopií, pronájmu, půjčování, prodeji neoprávněnými osobami apod. Porušování autorského práva je trestným činem, za který může být pachatel potrestán trestem odnětí svobody v trvání až 5 let a peněžitým trestem do výše 5.000.000,- Kč.

Pokud má jakákoliv právnická nebo fyzická osoba zájem o použití těchto informací jiným než povoleným způsobem, je povinna oficiálně zažádat o souhlas majitele autorských práv, tj. ŘSD ČR na e-mailovou adresu posta@rsd.cz
© 2015 Ředitelství silnic a dálnic ČR