l   Praha - Karlovy Vary - Cheb

Novinky

Dálnice D6

Chystá se veřejná prohlídka dálnice

4. 8. 2021
Ještě než vjedou na nový úsek D6 kolem Lubence první auta a kamiony, budou mít lidé možnost si dálnici prohlédnout a projít. ŘSD pořádá před zprovozněním den otevřené dálnice, který je plánován na 21. srpna. Veřejnosti bude po příjezdu na místo umožněna chůze po téměř pětikilometrové trase. Vydat se na nový asfalt mohou třeba i cyklisté či bruslaři. Součástí celé akce bude i doprovodný program. Samotná dálnice se otevře poslední srpnový den.
Obsah těchto webových stránek je tvořen informacemi poskytnutými Ředitelstvím silnic a dálnic ČR, projekčními, konzultačními a stavebními podnikateli a vlastní činností autorů těchto stránek. Veškerá práva majitelů autorských práv jsou vyhrazena. Veškeré informace v podobě fotografií, animací, vizualizací, filmových materiálů a textů uveřejněných na této webové prezentaci jsou povoleny pouze pro domácí použití. Toto omezení vylučuje použití těchto informací k jakékoliv veřejné produkci, televiznímu šíření, výrobě kopií, pronájmu, půjčování, prodeji neoprávněnými osobami apod. Porušování autorského práva je trestným činem, za který může být pachatel potrestán trestem odnětí svobody v trvání až 5 let a peněžitým trestem do výše 5.000.000,- Kč.

Pokud má jakákoliv právnická nebo fyzická osoba zájem o použití těchto informací jiným než povoleným způsobem, je povinna oficiálně zažádat o souhlas majitele autorských práv, tj. ŘSD ČR na e-mailovou adresu posta@rsd.cz
© 2015 Ředitelství silnic a dálnic ČR